Služby

Léčba vozidel v plném rozsahu interiéru a exteriéru.

Ruční mytí
automobilů

Ruční mytí

Ruční mytí

Každý servis JacobCar studia začíná důkladnou očistou laku, která spočívá v odstranění všech nečistot. V první řadě aplikuji šampon na předmytí, díky kterému se odmáčí a uvolní hrubé nečistoty. Důležité je aplikovat AUTOLOGIK PREWASH rovnoměrně.
Následuje oplach vodou, který lak připraví na jemné mytí šetrným autošamponem WASH s výbornou lubrikací a čistícím účinkem. Důležitým prvkem při mytí je šetrná mycí houba, která nečistoty naruší a vtáhne. Po oplachu nečistot nanáším v rovnoměrné vrstvě oplachový vosk R-DRY AUTOLOGIK, který vysráží vodu do drobných kapiček a zároveň vytváří kluznou bariéru chránící lak před tvorbou drobných škrábanců.
Nakonec je lak vozu vysušen šetrnými mikrovláknovými ručníky, které odvádí zbytkovou vodu.

Zobrazit více

Dekontaminace, očištění laku

Dekontaminace, očištění laku

Díky velkému množství škodlivých látek, železných pilin, ptačímu trusu a silničnímu dehtu dochází ke kontaminaci laku.
Je důležité tyto nečistoty odstranit a následně provést opravu laku. Pro důkladnou očistu používám speciální produkty a velmi jemnou techniku. Tato léčba obnoví lak na hladky a čístý.
Lak je tak připraven přijmout jakékoli korekce, ochranu a úpravy povrchu, jak je uvedeno v rámci zvolené služby.

Zobrazit více

Detailing kol

Detailing kol

Stejně jako se nehodí zablácené holinky ke smokingu, nehodí se špinavá kola k vyleštěnému autu.
Pro dosažení důkladně umytých disků a dezénu pneumatik používám připravek WHEELSTR PRO AUTOLOGIK, který naruší nežádoucí nečistoty jako je například tér, asfalt, pryskyřice, poletavý rez a jiné. Nečistoty jsou odstraněny speciálním kartáčem, se kterým se dostanu do každého záhybu kola.
Finálním krokem je impregnace pneumatiky z důvodu stálosti vlastností pryže a vysokého lesku pro půvab vozu.

Zobrazit více

Čištění a ošetření
Interiéru

Čištění a ošetření interiéru
Čištění a ošetření interiéru
Čištění a ošetření interiéru

V JACOBCAR se mimo jiné zabýváme detailním čištěním interiérů, a to pomocí úplně nové technologie horké páry o 180 stupních, která se dostane i do těžko přístupného vzduchového vedení po celém voze. Čištění interiéru se dělí na mnoho různých konstrukčních částí. Každá tato část vyžaduje speciální nástroj a šikovné ruce s trpělivostí. Trpělivost je v této práci defakto na prvním místě, protože špína, která se sejde na částech sedadel, pod sedadly, pedály, podhledy atd., je třeba pečlivě vyčistit. Vůz opouští studio po kontrole a je vizitkou mé odvedené práce, tudíž vypadá jako nové.
Prvkem v interiéru jsou také skla, která čištím přípravkem AUTOLOGIK SUPERFMAX a následně leštím. Sklo je ochráněno AUTOLOGIK DETAILER FX.
Čalounění, koberce jsou číštěny a desinfikovány ručně pomocí přípravku AUTOLOGIK UNICLEAN a horké páry o 180 stupních, která odstraní starý zápach a bakterie.
Čištění kůže stojí na stejném principu jako čištění látky, přičemž na kůži je použito jiných přípravků o jiné intenzitě. Kůži je také možno přebarvit, zrenovovat a poradím si i se zašedlou, vybledlou, potrhanou a zežmolkovanou broušenou kůží. Nakonec kůži naimpregnuji, aby ji vlastník vozidla opět miloval.

Ošetření
laku vozu

Leštící práce, korekce laku

Leštící práce, korekce laku

Jakmile je vozidlo důkladně zbaveno nečistot a dekontaminováno, což znamená odstraněno od zbytků téru, asfaltu, železných pilin a dalších nežadoucích povětrnostních vlivů, které se během provozu na pozemních komunikacích nachytají na vůz, je lak prozkoumán pod osvětlením.
Zde se uvidí veškeré nedostatky jako jsou hologramy, jemné škrábance a odřeniny.
Po vizuální kontrole je následná diskuze s majitelem vozidla, kterému doporučím léčbu laku tak, aby byl výsledek co nejlepší a majitel si mohl dopřát požitek ze svého vozu nejen v daný okamžik, ale i po celou dobu životnosti Vámi zvolené služby.

Zobrazit více

Ochrana laku

Ochrana laku

Pokud mám lak strojně vyleštěn, je důležité vytvořit ochrannou vrstvu se skleněným povlakem.Tento povlak zintenzivní hloubku na laku a pomáhá chránit před agresivními prvky jako je kámen, ptačí trus, dehet, silniční špína a železné piliny.
Povlak CERAMIC AUTLOGIK Profesional má od nás garantovanou životnost po dobu 2 let. Keramika jako taková snižuje riziko tvorby následné kontaminace, poškrábání a otěru laku. Lze použít na různé typy povrchů jako je lakovaný plech, hliník, potahové fólie a plasty. Důkladná příprava porchu je pro tuto chemickou sloučeninu velmi důležitá.
Pro ošetření používám přípravek AUTOLOGIK NTC (Nano Titanium Coating), který byl vyvinut a upraven pro naše klimatické podmínky v USA. Tento povlak stojí na bázi TiO2, která vyniká velmi hladkou strukturou aditivní vrstvy a dokonalým přilnutím k laku. AUTOLOTOGIK NTC je vyjímečný přípravek, který dodává vozu ojedinělý vzhled a zářivý lesk.

Zobrazit více

Ostatní
služby

Ošetření skla

Ošetření skla

Dokonale zářivé čelní sklo nejen že zvyšuje bezpečnost ve výhledu, ale také viditelnost, která je zvlášť důležitá při řízení v noci, na mokré vozovce a při jakémkoliv nepříznivém vlivu.
Má hydrofobní (vodu odpuzující) vlastnosti, což znamená, že při rychlosti vyšší než 50km/h se z dešťové kapky stává perla klouzající se po skle.
Výsledek je velkolepý a za nepříznivých podmínek je jízda mnohem bezpečnější.

Zobrazit více

Detailing a čištění motoru

Detailing a čištění motoru

K čistému interiéru a exteriéru patří i čistý motorový prostor.
Protože obsahuje mnoho nežádoucích chemikálií, olejů a maziv, není vždy čištění snadné. Nežádoucí účinky, které mohou poškodit nebo narušit bezproblémový provoz vozidla vyčistím parní technologií, která se dostane i do těžko dostupných míst.
Čištění parní metodou je šetrné jak k životnímu prostředí, tak k motorovým částem vozidla.

Zobrazit více

Napište nám